Forum Dyrektor Finansowy 2023 – CFO Roku 2022 wybrany

Kursy księgowości Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Poznań MDDP

Forum Dyrektor Finansowy 2023 – CFO Roku 2022 wybrany

Za nami premierowa debata roku FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023; Finanse przyszłości: Ludzie ∙ Organizacja ∙ Technologia, która odbyła się w dniach 6 – 7 października w ADN Centrum Konferencyjne w Warszawie.

Forum zgromadziło ponad 200 uczestników, CFO/dyrektorów finansowych reprezentujących różne firmy i branże w Polsce, profesjonalistów zarządzania finansami, którzy rozmawiali o swojej roli, strategiach i wyzwaniach dnia codziennego dyrektora finansowego. Debata służyła wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

Ostatnie lata stawiały biznesy i ich liderów przed kolejnymi wyzwaniami, sytuacja na rynku jest dynamiczna i trzeba być gotowym na ciągłe zmiany. Liderzy finansów stają się kluczowymi partnerami biznesowymi, nawigatorami przewidującym nadchodzące wydarzenia i elastycznie reagującym na zmienność otoczenia. Nieustannie muszą szukać sposobów na osiągnięcie sukcesu w każdym kryzysie i nowej sytuacji, realizować rentowny wzrost i strategicznie przygotowywać się na to, co będzie dalej.

Forum otworzyło wystąpienie inspiracyjne Kapitana Krzysztofa Baranowskiego „Jak zostałem Kapitanem?”. Dwa dni wydarzenia wypełnione były prelekcjami, dyskusjami panelowymi oraz stolikami tematycznymi, w trakcie których 70 Ekspertów dzieliło się swoją wiedzą, doświadczeniem, ale i refleksją na temat roli CFO, przezwyciężania kryzysów, innowacyjnych strategii rozwoju, w tym ESG, nowych kompetencji i zasobów potrzebnych do zbudowania finansów gotowych na przyszłość.

Ciekawe przykłady, doświadczenia, różnorodne perspektywy branżowe dały bardzo dobrą merytorycznie pigułkę informacyjną i inspirację. To był wspaniały dwudniowy ‘rejs’, z prawdziwym Kapitanem, z rozmowami o ‘sztormach’, o roli CFO w biznesie i wielu innych tematach.

Na koniec pierwszego dnia Forum odbyła się uroczysta Gala Konkursu CFO Roku 2022, organizowanego przez Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” we współpracy z ADN Akademia. Przewodniczący Jury Konkursu, Pan Bartosz Radziszewski ogłosił tegoroczne wyniki Konkursu: CFO Roku 2022 został Piotr Pirogowski, CFO Okechamp a wyróżnienie otrzymał Jakub Djabou, CFO Meble.pl.

Forum zebrało liczne, bardzo pozytywne opinie, oto kilka z nich:

„Konferencja wypadła świetnie, mnóstwo merytorycznych i inspirujących treści i bardzo imponujące grono prelegentów a także świetni prowadzący. O tym jak ciekawe dyskusje toczyły się przy poszczególnych punktach programu może świadczyć fakt, że uczestnicy rezygnowali z przerw by kontynuować dyskusję.”

„Intensywne, niesamowicie bogate merytorycznie, wspaniali prelegenci, ciekawe debaty, a jednocześnie przebiegające w fantastycznej atmosferze i świetnie zorganizowane wydarzenie.
Z niecierpliwością będę czekać na kolejną edycję wydarzenia w przyszłym roku.”

„Było merytorycznie, ciekawie i też zaskakująco. Gratuluję organizatorom!”

„Ciekawy dobór tematów i prezentujących. Dobra mieszanka teorii i praktyki”.

„Było inspirująco i networkingowo.”

Serdecznie dziękujemy naszym znakomitym Ekspertom, którzy zgodzili się przyjąć zaproszenie i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy zaszczyceni, że tak duża liczba uczestników zdecydowała się wziąć udział w naszym wydarzeniu! Podziękowania kierujemy do wszystkich Partnerów i Patronów Forum – dzięki Waszemu wsparciu i współpracy, wydarzenie na trwałe zapisało się w kalendarz spotkań dyrektorów finansowych. Mamy solidną podstawę, aby planować kolejną edycję w przyszłym roku. Bardzo liczmy z ADN Akademia na spotkanie z Państwem w 2023 roku.


Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję