Jesteśmy Partnerem Gali Wektory 2022

Kursy księgowości Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Poznań MDDP

Jesteśmy Partnerem Gali Wektory 2022

Już 14 stycznia odbędzie się uroczystość wręczenia nagród WEKTORY 2022. Srebrnym partnerem gali jest ADN.

WEKTORY przyznawane są osobom, które swoją działalnością, w różnych dziedzinach gospodarki wskazują godne naśladowania kierunki postępowania. Są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. WEKTORY przyznawane są także za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości.

Organizacja Pracodawcy RP wręcza nagrody od ponad 20 lat. W skład kapituły wchodzą najwybitniejsi przedstawiciele polskich przedsiębiorstw. Statuetka, którą zaprojektował Michał Kubiak, symbolizuje człowieka kroczącego z podniesioną głową, który nie zważa na przeszkody i przeciwności losu.

W tym roku gala odbędzie się 14 stycznia 2023 roku w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Na scenie wystąpią także gwiazdy polskiej muzyki m.in. Patrycja i Grzegorz Markowscy, Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Hyży.


Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję