Partnerzy

Kursy księgowości Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Poznań MDDP

Partnerzy

oficyna_sgh Wydawnictwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie powstały w 1917 roku. Istniejąc tak długo, Oficyna Wydawnicza (bo taka jest jej obecna nazwa) rozwijała się ustawicznie, na bieżąco dostosowując się do nowych warunków i rzeczywistości. Jedno się nie zmieniło: od początku Oficyna może się szczycić znakomitym gronem autorów – wybitnych naukowców, specjalistów w swojej dziedzinie. To dzięki nim wydawane przez nas publikacje mają wysokie notowania u czytelników, zwłaszcza poszukujących wiarygodnej wiedzy, która przekłada się na praktykę i jest przydatna na etapie i studiowania, i wykonywanej pracy.
 wsb_gdansk Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku od 14 lat utrzymuje się w czołówce szkół niepublicznych w regionie. Według pracodawców jest najlepszą uczelnią niepaństwową w województwie pomorskim (według rankingu „Rzeczpospolitej” i „Perspektyw” przeprowadzonego w 2011 r.). Wizja Uczelni to przekazywanie wiedzy w sposób nowoczesny oraz kształcenie praktycznych umiejętności niezbędnych w świecie biznesu.Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku umożliwia naukę na studiach I stopnia, studiach II stopnia oraz studiach podyplomowych. W ofercie uczelni znajdują się również studia MBA przygotowane we współpracy z Northampton University.
ALK_2 Akademia Leona Koźmińskiego jest niepubliczną szkołą wyższą o statusie akademii. Została założona w 1993 roku.  Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie nauk ekonomicznych i humanistycznych, a także studia jednolite magisterskie w zakresie nauk prawnych.  Ofertę studiów wyższych uzupełniają liczne studia podyplomowe, w tym programy MBA, oraz studia doktoranckie. Można odbyć tutaj także trzystopniowe studia wyższe w języku angielskim.Akademia Leona Koźmińskiego jest jedną z 53 uczelni na świecie, które posiadają trzy najbardziej prestiżowe akredytacje (tzw. Triple Crown): AACSB, AMBA i EQUIS.  
uniwersytet_lodzki Uniwersytet Łódzki  powstał 24 maja 1945 roku jako kontynuator dorobku i tradycji działających w okresie międzywojennym w Łodzi Instytutu Nauczycielskiego (1921-1928), Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Ekonomicznych (1924-1928), oraz oddziału Wolnej Wszechnicy Polskiej (1928-1939). Obecnie Uniwersytet Łódzki jest jednym z największych polskich uniwersytetów. Nasze kierunki studiów posiadają Certyfikaty Jakości Kształcenia przyznane przez Uniwersytecką Komisję Akredytacyjną (UKA), wiele z nich otrzymało pozytywną opinię jakości kształcenia Państwowej Komisji Akredytacyjnej (PKA). Warto wspomnieć, że informatyka i ekonometria na naszej uczelni cieszy się oceną wyróżniającą PKA.
sage_logo_2 Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku.Posiada 6,3 mln klientów oraz ponad 13 400 pracowników na całym świecie.Działa w ponad 24 krajach, na terenie Europy, Ameryki Północnej, Południowej Afryki, Australii oraz w Indiach i w Chinach.
mddp MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Zespół tworzą byli partnerzy i doświadczeni menedżerowie jednej z największych międzynarodowych firm doradczych Wielkiej Czwórki. MDDP jest firmą niezależną. Łączymy międzynarodowe doświadczenie i najwyższe światowe standardy z dogłębną znajomością ustawodawstwa i realiów polskiego rynku. MDDP dziś to ponad pięćdziesięciu doradców. Ciągle się rozwijamy, budując sukces finansowy naszych Klientów.
taxfin_logo Taxfin.pl to unikalne treści, których autorami są pracownicy najwyżej notowanych, firm doradczych, kancelarii podatkowych i prawniczych. Portal Taxfin.pl jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się  serwisów w Polsce  i przeznaczony jest dla osób profesjonalnie zajmujących się  księgowością i finansami oraz tych, dla których rachunkowość i podatki są istotne zarówno w codziennej pracy jak i poza nią.
Księgarnia Ekonomiczna Kazimierz Leki  prowadzi sprzedaż książek z zakresu ekonomii, prawa, bankowości, finansów, zarządzania i marketingu. Księgarnia główna oraz każda z filii prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Profesjonalna realizacja zamówień dla bibliotek, szkół, firm i instytucji. Rabat dla studentów, uczniów i stałych klientów.

 

 

 

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję