Wektory 2022 rozdane. Wśród laureatów prezydent Ukrainy.

Kursy księgowości Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Poznań MDDP

Wektory 2022 rozdane. Wśród laureatów prezydent Ukrainy.

Za nami uroczystość wręczenia nagród Wektory 2022. Kapituła konkursu przyznała 7 statuetek a także przyznała 2 nagrody specjalne. Srebrnym partnerem gali był ADN.

Wektory przyznawane są osobom, które swoją działalnością, w różnych dziedzinach gospodarki wskazują godne naśladowania kierunki postępowania. Są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Wektory przyznawane są także za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości.

Tegoroczna gala odbyła się w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie a statuetki otrzymali:

 Artur Czepczyński – za działalność biznesową i osobiste finansowe zaangażowanie stawiające na pierwszym miejscu dobro człowieka, jego rozwój i edukację od najmłodszych lat.
prof. Mateusz Hołda z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – za ponadprzeciętne dokonania w świecie nauki i wyznaczenie własnej ścieżki rozwoju, za bycie najmłodszym w historii Polski naukowcem z tytułem profesora.
Michał Mierzejewski, prezes Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie – za wdrażanie technologicznych innowacji, mających na celu pozytywną zmianę społecznych trendów i stworzenie Polski bez dymu papierosowego.
♦ Marian Owerko, prezes FoodWell – za nowe ścieżki rozwoju dla pracowników i całego przedsiębiorstwa oraz za osobisty wkład w popularyzację zdrowego żywienia, połączenie innowacji i ekologii z wieloletnią tradycją firmy oraz branży spożywczej.
♦ MSD Polska – za intensywne działania badawczo-rozwojowe nieustannie wspierające system ochrony zdrowia w Polsce.
♦ PolRegio – za tworzenie rozbudowanej sieci połączeń kolejowych i umożliwienie sprawnego dotarcia wszędzie tam, gdzie jest potrzeba.
♦ Velux – za wyznaczanie najwyższych standardów w zakresie wdrażania strategii zrównoważonego rozwoju oraz za tworzenie użytecznych, nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań.

Podczas gali przyznano też statuetkę Super Wektora 2022. Otrzymał go prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski za niezłomną postawę, odwagę i postępowanie godne naśladowania w tych najtrudniejszych czasach dla Ukrainy oraz całego narodu Ukraińskiego. Z kolei statuetka Wektora Serca trafiła w ręce Jacka Furmana, prezesa firmy Aflofarm.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję